Menu Zamknij

Docieplanie domów Częstochowa

Tynki silikonowe Częstochowa

Docieplanie domów Częstochowa styropianem czy wełną mineralną powoduje zmniejszenie kosztów ogrzewania przy jednoczesnej poprawie komfortu cieplnego mieszkania i wyglądu budynku. Każdy z materiałów ma swoje plusy i minusy. Plusem waty mineralnej jest jej elastyczność, a styropianu wysoka odporność na wilgoć i wysoki współczynnik przewodzenia ciepła.


Przed ocieplaniem budynku należy najpierw odpowiednio przygotować ściany, oczyścić i wysuszyć. Następnie przygotowujemy zaprawę i mocujemy płyty izolacyjne. Kołkowanie to kolejny etap. Ważne by wszystkie etapy były wykonywane z największą dokładnością i precyzją wtedy wykonane ocieplenie będzie służyło na bardzo długie lata bez pęknięć i odspojeń.

Ocieplanie domów Częstochowa

Warstwa zbrojeniowa to kolejna czynność. Na koniec tynkowanie, które nadaje wygląd domu. Do ocieplenia domu najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, której prace widzieliśmy, która ma dobre opinie w internecie lub została polecona przez znajomych. Firma ArBud wykonuje od wielu lat prace budowlane i wykończeniowe służąc fachową poradą, doświadczeniem, dokładnością oraz wysoką jakością wykonywanych usług.